KONST / Litografier / Färglitografi 13385248
nr 1338 5248
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi, Rymd. Signerad, numrerad 187/200. Motivet: 40x80 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 juli 2020
kl 18:16:29
24/7 15:44:38
500 kr
27/7 18:11:30
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd